ERP dla firm produkcyjnychCoraz powszechniej używa się oprogramowanie klasy ERP wspomagające zarządzanie zasobami firmy. Na rynku funkcjonuje wiele rodzajów takiego oprogramowania a decyzja o wdrożeniu konkretnych rozwiązań zależy od wielkości firmy oraz profilu branży w której działa. Szczególne miejsce zajmują tu firmy produkcyjne. Problemy wiążące się z procesami produkcji wymagają stworzenie w systemie ERP specyficznych rozwiązań. Takim rozwiązaniem, z oferty firmy Comarch, jest wielokrotnie sprawdzony w praktyce moduł Produkcja który współpracuje z systemem ERP XL.

Ściśle współpracuje z pozostałymi modułami wdrożonego w zakładzie systemu ERP i pozwala na ścisłą kontrolę szeroko rozumianych procesów powiązanych z produkcją. Godną uwagi ofertę dla zakładów prowadzących produkcję przedstawiła wrocławska spółka Infortes Wrocław. Spółka ta oferuje systemy erp wrocław i zajmuje się wdrożeniami systemów informatycznych marki Comarch.
Wraz z nimi ma w ofercie swoje autorskie rozszerzenia systemów Comarch. Dla modułu Produkcja są to, na przykład, systemy MES i Infortes Planer.
MES stwarza możliwość prowadzenia ewidencji danych z poszczególnych stanowisk produkcyjnych oraz kompleksowe śledzenie procesów zachodzących na taśmach produkcyjnych. Planer zaś to efektywniejsze zarządzanie zasobami oraz surowcami. Oczywiście wszystkie te systemy są zintegrowane ściśle z Comarch Produkcja.
Systemy ERP autorstwa Comarch działają świetnie w ogromnej liczbie firm – samych wdrożeń systemu Comarch ERP XL jest już ponad cztery tys. Warto więc w wypadku przedsiębiorstw zajmujących się produkcją zastanowić się nad ich wyborem. To ścisła czołówka systemów ERP dla firm produkcyjnych obecnych na rynku.

Infortes Sp. z o.o.

Aleja Śląska 1
54-118 Wrocław
tel. 713067040
NIP: 8992499879
REGON: 932978690

https://infortes.pl/
Programy antywirusowe i ich stosowanie
Komputery osobiste i firmowe muszą być zaopatrzone w odpowiednie programy antywirusowe. Chodzi przecież o bezpieczeństwo naszych danych, ale nie tylko. tu jest obrazek Współczesne wirusy są w stanie dokonać bardzo poważnych uszkodzeń dysku twardego oraz innych podzespołów. Warto więc...
Nowoczesne pompy membranowe
Funkcjonowanie firmy Chemoogle polega na profesjonalnej dystrybucji i fachowym doradztwie technicznym w zakresie sprzedawanych produktów. W naszym asortymencie znajdą Państwo dobrej marki pompy do wdrożeń przemysłowych oraz pionierskich instalacji budowlanych. Używane są poza tym w...
Gdzie się udać po kafle do łazienki?
Kiedy stawia się dom albo wykonuje się remont, potrzebny jest produkt najlepszej jakości do wyłożenia podłóg. Od tego uzależniony jest ich wygląd na dlugo. O wiele sympatyczniej chodzi się po kafelkach, które będą mocne i prezentują się faktycznie atrakcyjnie. Szeroki wachlarz...